Koteria
Warszawa ( mapka )
ul. Chrzanowskiego 13
poniedz.-piątek: godz. 9–19
sobota 9–13

tel.: 535 870 225
szyld

Wspierają nas

Ośrodek Koteria w duzej części utrzymuje się z dotacji oraz darowizn, nie tylko osób prywatnych, ale przede wszystkim firm, które rozumieją jak ważne jest to czym się zajmujemy. To dzięki ich wsparciu wciąż istniejemy i możemy nieść pomoc zwierzętom.

Dziękujemy bardzo serdecznie za okazane nam wsparcie:

Biuro Ochrony Środowiska wspiera nasze działania coroczną dotacją na sterylizacje wolno żyjących kotów.
Super Expres odpowiedział na nasz apel o gazety i od trzech lat nie mamy kłopotu z utrzymaniem porządku w klatkach.
Martiszu Ludvikez jest autorką grafik na naszych koszulkach, kubkach, torbach: "Kot modny", "Kot cyklista", "Kocinurek" i inne.
Technologiss s.c. wyposażenie gastronomii, urządzenia do obróbki metalu i drewna. Firma podarowała Koterii stół ze stali kwasoodpornej, który służy do zabiegów. Bardzo dziękujemy!.
Firma PROMOEFEKT producent oraz importer odzieży reklamowej. Produkuje: t-shirt, polary, koszulki polo, bluzy polarowe oraz wiele innych produktów z branży odzieżowej
Wydawnictwo Zielona Sowa istnieje od 18 lat i należy do Grupy Kapitałowej WSIP S.A. Specjalizuje się w literaturze oraz książkach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiada ponad tysiąc publikacji, są to opowiadania, bajki, wiersze, poradniki, arcydzieła literatury polskiej wydawane w formatach książki, audiobooka, e-booka, a także aplikacji multimedialnych.
Wydawnictwo Zielona Sowa to miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, ciekawi świata, a przede wszystkim zaprzyjaźnieni z dziećmi. Dlatego też wydawane tutaj książki są tworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych: niosą wiedzę, dobre emocje, rozwijają wyobraźnię, pokazują świat i zachęcają do samodzielnego odkrywania w nim tego, co piękne i dobre.
Firma BASTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego koncernu BASF SE w zakresie chemikaliów włókienniczych.
Dla Koterii drukuje koszulki, ze sprzedaży których finansujemy nasze działania.
Sarantis Polska S.A. zarządza markami branży artykułów gospodarstwa domowego - Jan Niezbędny i Grosik. Wspiera nas przekazując Koterii worki na śmieci i artykuły do sprzątania.
szukaj: 

facebook
Fundacja dla Zwierząt ARGOS, 04-886 Warszawa, ul. Garncarska 37A, KRS: 0000286138
tel. 22 615 52 82 | e-mail: fundacja@argos.org.pl | http://www.argos.org.pl
Bank PEKAO SA 47 1240 6133 1111 0000 4808 5915
SWIFT: PKOPPLPW Bank PEKAO SA, Oddział w Warszawie, ul. Grochowska 124/126
Ośrodek KOTERIA ul. Chrzanowskiego 13, Warszawa, tel. 535 870 225
Kierownik Ośrodka Anna Wypych: tel. 603 651 044 | Lekarz weterynarii Iwona Kłucińska-Petschl tel. 502 642 932